Jastëk Mbeshtetës Comodita Edge 60x60x17

Ofertë

8,240L 2,890L

Gjendja Ka sasi

I përbërë nga kombinimi mes shkumës Memory dhe Shkumës Elastike. Mbulesa prej pelushit mundëson rritjen e ndjenjes se butesise.

Siguron qëndrim të drejtë të trupit nëse jeni duke lexuar ose punuar në shtrat. Gjithashtu ndihmon në lehtësimin e aciditetit të lukthit dhe gërhitjes.

54 in stock

SKU: 5310233004467 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

Kombinim I Shkumës Memory Me Atë Elastike

E Rehatshme Derisa Lexoni Dhe Shikoni TV-Ne.

E Dizajnuar Për Ndalimin E Gërhamës Si Dhe Ofron Relaksim Të Trupit.

Mbulesë Prej Pelushi.