BABYFAST

Ofertë

12,710L 8,190L

Gjendja Ka sasi

Multi-funksionaliteti e veçon pajisjen nga pajisjet tjera të ngjashme. I’u mundëson që të përgatisni ushqimet e duhura dhe të shëndetshme për fëmijën tuaj, siç janë: zierja me avull, ngrohja e ushqimit, procesimi apo bluarja, përzierja dhe sterilizimi i shisheve. Përgatitja me avull e mishit dhe perimeve pa përdorur vaj apo ujë, ruan vlerat ushqyese siç janë vitaminat dhe proteinat, të cilat janë të domosdoshme për rritjen në mënyrë të duhur dhe të shëndetshme të fëmijëve.

43 in stock

SKU: 5310233006874 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat e paisjes:

  • Fuqi 700W.
  • Garanci 1 vjeçare .
  • Procesorë multifunksional 5 në 1.
  • Mund të përdoret për më shumë se një recetë në të njëjtën kohë.
  • E lehtë për t’u përdorur.
  • Përfshin një gotë të madhe me kapacitet 900ml. Si dhe 3 gota tjera me kapacitet vëllimi të ndryshëm.
  • E përshtatshme dhe e dizajnuar që të kursejë hapësirë.
  • E pajisur me të gjitha certifikatat e duhura për standarde të kualitetit dhe konsumit- CE, CB, ROHS, UL, CUL.