BATANIJE DOUBLE PLUSH THROW

Ofertë

8,900L 2,890L

Gjendja Nuk ka sasi

Ky Gëzof Lepuri, Ju Siguron Një Ndjenjë Të Butë Luksoze Dhe Të Lehtë. Njihet Mirë Për Bukurinë, Qëndrueshmërinë, Dhe Ndjenjën Prej Kadifeje. Tonet E Bezhës Krijojnë Një Copë Vërtetë Mahnitëse.

Kjo Batanije Është Krijuar Me Materiale Tepër Të Buta Si Mikrofibrat Në Të Dy Anët; Njëra Anë Si Gëzof Lepuri Me Gjithë Butësinë E Saj Dhe Ndjenjën E Butë Dhe Ana Tjetër Me Mikro Fije – Ndjenjë Kadifeje, Duke E Bërë Të Përdorshme Në Të Dy Anët Si Batanije Dekorative.

Krijoni Një Hapësirë Të Ngrohtë Në Shtëpinë Tuaj Të Cilën Kurrë S’do Të Dëshironi Ta Lini.

E bërë për të i’u përshtatur çdo dhome në shtëpinë tuaj, zyreje apo kabine.

Out of stock

SKU: 5310233005358 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • Fibra me cilësinë më të lartë me ndjesi tepër të butë
  • Si gëzof lepuri
  • Ndjenjë kadifeje
  • Ndjenjë e lehtë
  • Ajrosëse
  • E bërë për të i’u përshtatur çdo dhome në shtëpinë tuaj, zyreje apo kabine
  • E përdorshme në dy anët si batanije dekorative