JASTËK CLASSIC SHREDDED

Ofertë

2,900L 1,490L

Gjendja Ka sasi

CLASSIC SHREDDED PILLOW 50x70CM
Jastëk i përbërë nga shkuma e copëzuar e përzier dhe memory

227 in stock

SKU: 3902049440847 Kategoritë ,

Përshkrimi

Jastëk i përbërë nga shkuma e copëzuar e përzier dhe memory. Kategorizohet me më shumë fortësi për njerëzit që pëlqejnë të flenë në një jastëk të trashë dhe të lartë.

  • Shumë mbështetës
  • Shumë veçori jo-deformuese
  • Veçori vetë-adaptuese
  • Mbështjellës me mikrofibra ajrosës
  • Dizajn klasik
  • Jo-alergjik dhe anti-pluhur