COM. EMBOSS SET EKRU DOUBLE

Ofertë

29,860L 14,930L

Gjendja Nuk ka sasi

I Përbërë Nga Materiali 100% Pambuk, I’u Mundëson Ambient Higjienik Larg Bakterieve Dhe Alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108029275 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

 • E butë në prekje
 • Mik i ambientit
 • Mik i lëkurës tuaj
 • Vetëajrosës
 • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
 • 100% pambuk
 • Antialergjik

Seti përmbanë:

 • Batanije 220x240cm
 • Çarçaf Jorgani 200x200cm
 • Çarçaf Dysheku 220x240cm
 • Këllëf jastëku 4 copë 50x70cm