COM.KOMFORT SET ÇARÇAFASH EMBOSS BEIGE DOUBLE

Ofertë

29,860L 11,190L

Gjendja Nuk ka sasi

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108029282 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Karakteristikat – E përbërë nga 100% me strukture pambuku
– Mik I lëkurës suaj
– E butë në prekje
– Vetajrosës
– Mik i ambientit
– E përshtatshme për te u pastruar në makinën larëse 40°C
Seti përmbanë 1 X çarçafë dysheku (240X260)
1 X mbështjellës jorgani (200X220)
1 X batanije (220X240)
4 X këllëf jastëku (50X70)