COM. SET ÇARÇAFËSH DOUBLE ALIYE MURDUM SATEN

Ofertë

28,800L 6,790L

Gjendja Nuk ka sasi

I Përbërë Nga Materiali 100% Pambuk, I’u Mundëson Ambient Higjienik Larg Bakterieve Dhe Alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108023464 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmbanë:

  • 1 x këllëf jorgani
  • 1 x çarçaf i dyshekut
  • 1 x këllëf jastëku