COM. SET ÇARÇAFËSH DOUBLE PRINT SATEN

Ofertë

27,400L 8,220L

Gjendja Nuk ka sasi

I Përbërë Nga Materiali 100% Pambuk, I’u Mundëson Ambient Higjienik Larg Alergjive Dhe Bakterieve.

Out of stock

SKU: 8680108026731 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmbanë

  • 1 x këllëf jorgani 200x200cm
  • 1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
  • 2 x këllëf jastëku 50x70cm