COM. SET ÇARÇAFËSH DOUBLE SATEN BORDO

Ofertë

17,260L 8,630L

Gjendja Nuk ka sasi

I përbërë nga materiali 100% pambuk, ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe bakterieve.

Out of stock

SKU: 8680108040447 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmban:

• 1 x këllëf jorgani 200x220cm
• 1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
• 2 x këllëf jastëku 50x70cm

Të përshtatshme për t’u larë në makinë larëse.