COM. SET MBULESË SHTRATI PLATINIUM ORNELA GREY DOUBLE

Ofertë

27,540L 12,290L

Gjendja Nuk ka sasi

I përbërë nga 100% strukturë pambuku, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108038673 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • E përbërë nga 100% strukturë pambuku
  • Mik i ambientit
  • Vetëajrosës
  • Mik i lëkurës tuaj
  • E butë në prekje
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse

Seti përmbanë:

  • 1 x Mbulesë shtrati(250x260cm)
  • 2 x Këllëf jastëku dekorativ(50x70cm)