COM. SET CARCAFESH BRODE RF EKRU DOUBLE

Ofertë

11,730L 7,030L

Gjendja Nuk ka sasi

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108038451 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • Mik i ambientit
  • E përbërë nga 100% me strukturë pambuku
  • Vetëajrosës
  • E butë në prekje
  • Mik i lëkurës suaj
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse

Seti përmbanë:

  • 1 x Këllëf jorgani(200x220cm)
  • 1 x Çarçaf (240x260cm)
  • 2 x Këllëf  jastëku me dizajn (50x70cm)
  • 2 x Këllëf jastëku pa dizajn (50x70cm)