COMODITA CHAISE LONGE CHAIR

Ofertë

19,730L 4,990L

Gjendja Nuk ka sasi

Out of stock

SKU: 5310233010543 Kategoritë ,

Përshkrimi

Comodita Chaise Lounge Chair – kolltuk me dizajn ergonomik, që i jep mbështetje të përkryer trupit, kur qëndroni ulur apo të shtrirë.
Gjeni komfortin që gjithmonë e keni ëndërruar. Pas një dite të gjatë dhe të lodhshme, ju do të ndiheni të ç’lodhur dhe rehat.
Kolltuk modern dhe aksesor i mrekullueshëm për dhomën e ndenjës, dhomën e gjumit, apo zyrën ku punoni. Dimensioni i kolltukut është 140x62x36/50cm