Dyshek Comodita Dream

Ofertë

8,990L25,990L

Gjendja Ka sasi

Dyshek i cili i përshtatet shumë lehtë formës së trupit, duke mos shkaktuar tension dhe presion.

Clear
SKU: N/A Kategoritë , , ,

Përshkrimi

 

Dyshek Comodita Dream

Ndjeni rehatinë optimale në dyshekun tonë Comodita Dream

Elasticiteti i shkumës poliuretane do të ofrojë mbështetje optimale për trupin tuaj.

  • Shtresa bazë është e përbërë nga shkuma e butë elastike, me sipërfaqe të konturuar.
  • Mbështjellësi i tij nga mikrofibrat i jep një ndjenjë butësie.
  • Trashësia e dyshekut: 19 cm
  • I disponueshëm në të gjitha dimensionet.

Informata më të detajuara

dimenzionet

120×60, 160×80, 180×70, 180×80, 180×90, 190×140, 190×160, 190×180, 190×80, 190×90, 190×100, 190×120, 190×110, 190×150, 190×170, 190×190, 200×100, 200×120, 200×150, 200×160, 200×180, 200×90, 200×140, 200×170, 200×200, 200×80, 160×60, 180×100, 170×80, 120x60zip, 190x90zip, 190x160zip, 200x180zip, 200x90zip, 190x120zip, 200x120zip, 200x140zip