COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR

Ofertë

6,080L 2,990L

Gjendja Nuk ka sasi

COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR 100x90x50/55cm

Out of stock

SKU: 511 Kategoritë ,

Përshkrimi

COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR 100x90x50/55cm

Kolltuk i dizajnuar në mënyrë të përkryer, për t’i dhënë mbështetje të duhur trupit kur qëndroni ulur.

Gjeni rehatinë pas një dite të lodhshme dhe stresuese.
Aksesor i mrekullueshëm, që plotëson dekorin e ambientit tuaj, duke i dhënë elegancë dhe pamje moderne.
I përkryer për t’u vendosur në dhomën e ndenjës ose dhomën e gjumit.