COMODITA GOLD PLUS MATTRESS

Ofertë

14,990L24,990L

Gjendja Ka sasi

Gold Plus Mattress
Relaksohu në dyshekun tonë Gold Plus. Mbështetje e plotë e trupit. Për të gjithë ata që preferojnë dyshekët mesatarisht të butë.
Elasticiteti i shkumës poliuretane e përforcuar me memory sipër do të japin mbështetje optimale për trupin tuaj.
• Dyshek i përbërë nga shkumë poliuretani me strukturë poroze.
• Sipërfaqja e lartë e bërë me shkumë memory 4cm që është 3 herë më shumë ajrosese se shkuma e rregullt viskolastike memory.
• Projektuar të jetë i butë, i ajrosur dhe i reagueshëm ndaj lëvizjeve trupore.
• Mbulesa mikrofiber që e bënë atë natyralisht antimikrobik dhe rezistent ndaj pluhurit.
• Mbulesë të poshtme jo rreshqitese.
• Mbulesë që lehtësisht hiqet dhe pastrohet.
• Trashësi 25 cm

Clear
SKU: N/A Kategoritë , ,

Informata më të detajuara

Dyshek

190×160, 190×90