COMODITA SET ÇARÇAFASH DOUBLE 100% PAMBUK 3D-MELANI

Ofertë

21,200L 10,600L

Gjendja Nuk ka sasi

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108028346 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Karakteristikat – E përbërë nga 100% me structure pambuku
– Mik I lëkurës suaj
– E butë në prekje
– Vetajrosës
– Mik I ambientit
– E përshtatshme për te u pastruar në makinën larëse 40°C
Seti përmbanë 1 x çarçafë dysheku (dim. 240×260)
1 x mbështjellës jorgani (dim. 200×220)
2 x këllëf jastëku (dim. 70×50)