Dyshek Comodita Soft

Ofertë

13,240L34,900L

Gjendja Ka sasi

Provoni dyshekun Soft dhe ju do të ndjeni kënaqësinë e gjumit të rehatshëm.

Clear
SKU: N/A Kategoritë , , ,

Përshkrimi

Comodita Dyshek Soft:

Edhe një dyshek tjetër për të plotësuar kërkesat tuaja në arritjen e kualitetit të fjetjes. Për të gjithë ata që preferojnë dyshek mesatarisht të butë.
Provoni dyshekun Soft dhe ju do të ndjeni kënaqësinë e gjumit të rehatshëm.

Karakteristikat:

Dyshek i përbërë nga shkuma Poliuretane me 3 shtresa të cilat kanë dendësi të ndryshme. Një gjë e tillë mundëson adaptimin e menjëhershëm të trupit në dyshek, duke ju mundësuar të flini në pozicionet tuaja të preferuara pa ndjerë presion.
Dyshek me trashësi prej 21 cm.
Strukturë poroze, lehtë i adaptueshëm.
Anësoret Airmesh  për një ajrosje optimale, Këto anësore ndihmojnë që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë konstante gjatë gjithë dyshekut. Flini komfort në temperaturën e duhur.
Për të gjithë ata që duan dyshek mesatarisht të butë
Dyshek me garanci 2 vjeçare.
I disponueshëm në dimensione standarde dhe jo-standarde.

Informata më të detajuara

dimenzionet

190×140, 190×160, 190×180, 190×80, 190×90, 200×120, 200×160, 200×180, 200×90, 150×90, 190×120, 130×55, 190×100, 190×110, 190×130, 210×170, 190×75

Karakteristikat

• SuperSoft
• Anatomik
• Ortopedik
• Antialergjik
• Antibakterial
• Vetajrosës
• Strukturë poroze
• Mik I ambientit
• Aditivë biologjik, pa agjent kimikal