COMODITA UPHOLSTERED STOOL

Ofertë

7,800L 3,190L

Gjendja Ka sasi

78 in stock

SKU: 5310233010536 Kategoritë ,

Përshkrimi

Comodita Upholstered Stool – stol kompakt dhe i rehatshëm, pa zënë hapësirë.
Plotëson dekorin e shtëpisë ose apartamentit tuaj.
Dizajn i bukur dhe modern.
Ngjyrë që përshtatet lehtë me orenditë e dhomës.
Stolin mund ta përdorni për t’u ulur ose si mbështetës për këmbë.
Dimensionet 50X45/45cm