DYSHEK COMODITA ALOE VERA

Ofertë

7,490L13,990L

Gjendja Ka sasi

Dyshek i përbërë nga 2 shtresa shkumë poliuretani përfshirë Memory Foam
Sipërfaqja e sipërme e mbulesës e mbushur me mikrofiber, duke i dhënë asaj një ndjenjë më të butë.
Struktura poroze, për një ventilim optimal. Ndihmon për të hequr ajrin e lagësht nga dyshekët dhe vendosjen e ajrit të pastër, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë të qëndrueshme në të gjithë dyshekun.
Flini të qetë në temperaturën e duhur.
Paraqet një pëlhurë shtrirje Mbulesë e bërë nga mikrofibra dhe fibra, duke lejuar frymëmarrje dhe butësi nga bakteret dhe alergjenet.
Trashësia 16 cm

Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Informata më të detajuara

Dyshek

190×90, 190×160