Dyshek Pikniku 3 Palësh Guest Fold

Ofertë

11,980L 3,490L

Gjendja Ka sasi

190x80x10cm

222 in stock

SKU: 40 Kategoritë ,

Përshkrimi

Guest Fold: Dyshek palosës me funksion të dyfishtë. Përdoret si një divan dhe shndërrohet në një dyshek të rehatshëm gjumi. I përbërë nga shkuma poliuterane me dendësinë adekuate. Mbështjellës mikrofibre, i cili hiqet lehtë për t’u pastruar. I lehtë ne peshë dhe kursen hapësirën tuaj.

Informata më të detajuara

Dyshek piknik

45x60x32, 190x80x10