GEL INFUSE TOPPER

Ofertë

2,790L6,490L

Gjendja Ka sasi

Comodita Gel Topper është i dizajnuar për të ofruar mbështetje ideale e minimizuar lëkundjet dhe presionin. I ndërtuar me shkumë poroze të dendur Memory të mbushur me xhel, kkjo mbishtresë do të shtojë një ndjenjë të re freskie ambientit të gjumit, duke spërkatur trupin tuaj në një gjumë të rehatshëm me ëndërra të bukura. Ndërtimi i ndërlikuar krijon hapësirë për një sipërfaqe të rehatshme të gjumit, duke mbështetur të gjitha linjat e trupit për të krijuar një përvojë të individualizuar që eliminon pikat e presionit.

Clear
SKU: 809 Kategoritë , ,

Përshkrimi

 • I dizajnuar për të qenë i butë, i ajrosur dhe i përshtatshëm
 • Strukturë të lartë të ajrosur pozore të shkumës
 • Me përmbajtje geli
 • Largon pikat e presionit dhe ndihmon në qarkullimin e gjakut.
 • Antibakterial dhe rezistent nga pluhurit.
 • Trashësi prej 5 cm.Dimensionet:
  190x90cm
  200x90cm
  200x160cm
  200x180cm

 

Mbështetje E Qëndrimit Të Trupit Tuaj Gjatë Gjithë Natës Me Lehtësim Të Zgjatur Ajrosës! I Ndërtuar Që Të Përkoj Me Linjat Natural Të Kokës, Qafës Dhe Supeve Tuaja. Dizajni Ergonomik Unik I Comodita Gel Infused, Ndihmon Në Arrijen E Qëndrimit Të Freskët Dhe Të Shëndetshëm Të Gjumit.

Informata më të detajuara

Topper

190×90, 200×90, 200×160, 200×180