Jastek Mbeshtetes Comodita Back 34x32x11cm

Ofertë

3,440L 1,290L

Gjendja Nuk ka sasi

Jastëk mbështetës – Comodita Back

Përbërë nga shkuma Memory që modelon veten në formën e shpinës duke siguruar rehati dhe mbështetje.

Mbështet zonën e belit dhe poshtë belit, drejton qëndrimin tuaj dhe zvogëlon presionin në shpinë dhe në shpatulla.

Mbështjellja prej pellushit Velour rrit ndjenjën e butësisë dhe e bën atë lehtësisht të manovrueshëm.

Antialergjik dhe mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

 

Out of stock

SKU: 5310233004450 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

Shkumë Memory

I Përshtatet Formës Së Trupit

Përmirëson Qëndrimin E Trupit

Ndikon Në Qetësimin E Dhimbjeve Të Shpinës

Mbulesë Të Butë Prej Pellushi.