Jastëk mbështetës Comodita Seat 39x32x8cm

Ofertë

3,110L 1,090L

Gjendja Ka sasi

 

Jastëk nga shkuma Memory, formohet dhe vetëmodelohet me formën e legenit tuaj për të përmirsuar qëndrimin.

Ndikon në përmirsimin e dhimbjeve të shpinës gjatë qëndrimit ulur.

Mbështjellja prej pellushit Velour rrit ndjenjën e butësisë dhe e bën atë lehtësisht të manovrueshëm.

35 in stock

SKU: 5310233004481 Kategoritë ,

Përshkrimi

Shkumë Memory

I Përshtatet Formës Së Trupit

Përmirëson Pozitën E Trupit

Ndikon Në Zvogëlimin E Dhimbjes Së Shpinës

Mbulesë E Butë Prej Pelushi.