Jastëk mbështetës Shtatzanie Comodita Petite 39x40x12

Ofertë

3,540L 1,290L

Gjendja Ka sasi

 

Jastëk me shkumë memory për lehtësimin e mbështetjes gjatë shtatzanisë. Forma drejtkëndore e bën gjumin në anësore më të rehatshëm. Mund të përdoret si jastëk mbështetës i barkut, jastëk për t’u mbështetur nga mbrapa ose si jastëk mbështetës për gjunjët. Mbështjellja prej pellushit Velour rrit ndjenjën e butësisë dhe e bën atë lehtësisht të manovrueshëm.

– Shkumë Memory
– Aftësi për të marrë formë dhe për t’u përshtatur
– Formë drejtkëndore
– Mbeshtjellëse nga pellushi Veluor

33 in stock

SKU: 5310233004474 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

Shkumë Memory

I Përshtatet Formës Së Trupit

Jastëk Mbrojtës I Shtatzënisë

Formë Drejtëkëndore

Mbulesë E Butë Prej Pelushi