PASQYRË VINTAGE ME MBAJTËSE

Ofertë

1,820L 790L

Gjendja Ka sasi

29 in stock

SKU: 5310233000551 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Pasqyrë me stili modern që e veçohet nga mekanizmi i varjes me zinxhirë dhe nga forma rrethore që e bëjnë të përshtatshme për ambiente të vogla dhe të mëdha. Ka dimensionet prej 38cm.