REGENT PICNIC BAG 30PCS

Ofertë

6,990L 4,990L

Gjendja Ka sasi

Çantë pikniku nga brendi Regent, vjen me 30 elemente të bashkangjitura në të, dhe me këtë çantë në piknikun tuaj në natyrë nuk do të ju mungojë asgjë
Vjen me një stil unik, si çantë e shpinës për piknik, me ngjyrë të zezë dhe me detaje ngjyrë të kaftë. Përbëhet nga materiali Poliester i shtypur.
Aksesorët:
1. Qilim piknik 100% i papërshkueshëm nga uji me material të leshit të palosur anash me madhësi 120x135CM.
2. Mbajtëse shishesh me zinxhir e lehtë për heqjen e verës.
3. Lugë çeliku: 4 copë
4. Pjata: 4 copë
5. Gota vere: 4 copë
6. Pecetë pambuku: 4 copë
7. Hapëse të shisheve: 1 copë
8. Pjata prerëse plastike: 1 copë
9. Pirun çeliku: 4 copë
10.Thikë çeliku: 4 copë
11.Mbajtëse për kripë dhe piper: 2 copë
Materiali dhe aksesorët janë në përputhje me rregulloren e sigurisë ushqimore.

476 in stock

SKU: 3907489130150 Kategoritë ,