SET MBULESE SHTRATI OLD ROSE DOUBLE

Ofertë

13,860L 5,490L

Gjendja Nuk ka sasi

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108026601 Kategoritë ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • Mik i ambientit
  • Vetëajrosës
  • Mik i lëkurës tuaj
  • E butë në prekje
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse

Seti përmbanë:

  • 1 x Mbulesë shtrati (260x240cm)
  • 2 x Këllë jastëku (50x70cm)