SET ROBDISHANËSH LAVIN

Ofertë

11,700L 8,490L

Gjendja Nuk ka sasi

SET ROBDISHANËSH LAVIN 8 PCS

Out of stock

SKU: 3902049440878 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Seti Robdishanëve Lavin Është I Qepur Me Material 100% Pambuk. Secila Nga Pjesët E Këtij Seti Ka Detaje Komplekse Të Qëndisura Në Precizitet Të Lartë.

Ky Set Është I Dizajnuar Për Dy Persona Dhe Ka 8 Elemnete:

  • 2 X Robdishanë
  • 2 X Peshqir Të Mëdhenjë
  • 2 X Peshqir Të Vegjël
  • 2 X Palë Shapka