SILVER PLUS MEMORY TOPPER

Ofertë

4,990L6,990L

Gjendja Ka sasi

Silver Plus Memory Topper
5cm
Mbishtresa Comodita Silver Plus është e dizajnuar për të ju ofruar mbështetje ideale dhe për të minimizuar lëkundjet dhe rrokullisjet. E përbërë nga shkuma Memory me dendësi të lartë dhe shkuma mbështetëse, do t’i shtojë një ndjenjë butësie dyshekut tuaj duke mbështetur trupin tuaj dhe ju përkund në një gjumë me ëndrra të ëmbla.
Vjen në përzierjen e dy llojeve të shkumës, e dizajnuar për të ju siguruar një sipërfaqe të rehatshme gjumi me shumë mbështetje, që i përshtatet formave të trupit për të krijuar një përvojë të individualizuar që eliminon pikat e presionit. Mbështjellës që mund të hiqet i përbërë nga mikrofibrat për të rregulluar ajrosjen dhe një ambient të shëndetshëm pa bakterie.
E dizajnuar për të qenë mbështetës, ajrosës dhe reagues.
E përbërë nga 2 shtresa.
Liron pikat e presionit dhe rregullon qarkullimin.
Natyrshëm anti-mikrobik dhe rezistent ndaj grimcave të pluhurit.
Fibra argjendi në mbështjellës që e bëjnë natyrshëm anti-mikrobik dhe rezistent ndaj grimcave të pluhurit.
Mbështjellës që nuk rrëshqet përfundi.
Anësore AIR MESH për një ajrosje optimale. Këto anësore ndihmojnë në largimin e lagështisë nga mbishtresa dhe futjen e ajrit të freskët, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë të qëndrueshme përgjatë gjithë mbishtresës. Flini rehat në temperaturën e duhur.

Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Informata më të detajuara

Topper

190×90, 190×160