TOPPER GREEN TEA

Ofertë

4,064L7,390L

Gjendja Nuk ka sasi

Topper Green Tea 90x200cm

Topper Green Tea 160x200cm

Topper Green Tea 180x200cm

Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Përshkrimi

MEMORY TOPPER GREEN TEA 4CM

Kjo Mbishtresë Unike Është Projektuar Për Të Siguruar Mbështetje Ideale Dhe Për Të Minimizuar Lëkundjet Dhe Rrotullimet.

E Bërë Nga Shkuma Memory Me Densitet Të Lartë, Do Të Shtojë Një Ndjenjë Të Re Prej Pellushi Në Dyshekun Tuaj, Duke Ju Ofruar Një Gjumë Me Ëndrra Të Ëmbla.

Mbulesa E Lëmuar E Bërë Nga Fibrat E Çajit Të Gjelbër Për Të Përmirësuar Frymëmarrjen Dhe Për Të Krijuar Një Ambient Të Shëndetshëm Pa Bakterje.

Informata më të detajuara

Topper Green Tea

90x200cm, 160x200cm, 180x200cm, 190×90, 190×160