TOPPER TENCEL

Ofertë

6,990L11,690L

Gjendja Ka sasi

Comodita Home Prezanton Mbishtresën Unike Comodita Topper Tencel.

Clear

Përshkrimi

Comodita Home Prezanton Mbishtresën Unike Comodita Topper Tencel.

E Dizajnuar Për Të Ofruar Mbështetje Ideale Dhe Për Të Minimizuar Lëkundjet Dhe Rrotullimet, Përbërja Nga Shkuma Memory Me Dendësi Të Lartë, Do T’i Shtojë Dyshekut Tuaj Një Ndjenjë Të Re Butësie, Duke Mbështetur Trupin Tuaj Dhe Ju Vë Në Gjumë Me Ëndrra Të Mira.

Konstrukti I Ndërlikuar – Forma Si Lëvozhgë E Vezës Përmbi, Është E Dizajnuar Që Të Sigurojë Një Sipërfaqe Të Rehatshme Për Gjumë – Në Përputhje Me Format E Trupit Për Të Krijuar Një Përvojë Individuale Që Eliminon Pikat E Presionit.

Mbështjellës Të Lëvizshëm Të Bërë  Për Të Përmirësuar Frymëmarrjen Dhe Për Të Krijuar Një Ambient Të Shëndetshëm Pa Bakterie.

  • E Dizajnuar Për Të Qenë E Butë, E Ajrosur Dhe Reaguese
  • Konstrukt I Ndërlikuar – Forma Si Lëvozhgë E Vezës
  • Ç’liron Pikat E Presionit Dhe Rregullon Qarkullimin E Gjakut
  • Natyrshëm Antimikrobik Dhe Rezistent Ndaj Insekteve Të Pluhurit

Informata më të detajuara

Topper Tencel

200×180, 200×160, 190×90, 190×140, 190×120, 190×160, 200×90