ULËSE KATRORE

Ofertë

1,290L 390L

Gjendja Ka sasi

ULËSE KATRORE 46x46x4 cm

54 in stock

SKU: 513 Kategoritë ,

Përshkrimi

ULËSE KATRORE 46x46x4 cm

Comodita Ulëse Katrore 46x46x4cm – dekor i veçantë që sjell ngjyra në ambientet tuaja.
E përkryer për karriget e tryezës së bukës në kuzhinë. E përshtatshme edhe për ato në oborrin e shtëpisë, apo edhe karrige të kafeterive.
Me përbërje të materialit të cilësisë së lartë, ju ofron butësi dhe rehati. Qëndron stabile në karrige.
Ulësja katrore vjen tek ju, në ngjyra të ndryshme, me mundësi përdorimi në të dy anët.